Қауіпсіздік апталығы

2019 ж.   11 - 16 ақпан аралығында Астана қаласы әкімдігінің «№1 БЖМОРСМ» КММ-де Қауіпсіздік апталығы өткізілді. Жоспар бойынша Апталық басшының қатысуымен кеңестен басталды, қызметкерлер мақсаттар мен міндеттерді, уақыт және жауапкершілік сұрақтарын  талқылады.
Екі күн бойы тәжірибелік сабақтарында ұжым  төтенше жағдайдағы жұмыс үйлесімділігін, бір жерге жиналуды білгендерін көрсетті. Алаңдату сигналы естілгеннен кейін әр қайсысы өз жұмысын айқын және жылдам жасады. Балалар эвакуацияланды, өрт құралдары дайындалды осының барлығы 2,5 минутта өткізілді. Құрбан болғандар жоқ, ең маңызды құжаттар мен құралдар максималды құтқарылды.
Күтушілер белсенді қатысты. Апталық барысында терроризм, экстремизм, өрт туралы слайдтар көрсетілді. Балалар «Біздің айналамыздағы қауіп» конкурсына қатысып, одан қалай сақтану туралы айтты.

Толығырақ: Қауіпсіздік апталығы

Ел Президентінің 2018 жылғы 05 қазандағы жолдауы туралы «№1 БЖМОРСМ» КММ басшысының пікірі

directorЕл Президентінің 2018 жылғы 05 қазандағы жаңа жолдауы әлеуметтік мәселелерді шешуге, халықтың әл-ауқатын, олардың өмір сапасын жақсартуға бағытталған. Бізді, спорт саласының жұмысшыларын, ерекше қуантатыны, бұқаралық спорттың қол жетімділігі, 100 дене шынықтыру-сауықтыру кешендерінің құрылысы қарастырылғаны.
Қазақстан әлемнің 30 дамыған елдерінің қатарына кіруі біртіндеп мектептерді жаңа жабдықтармен жабдықтау, балалардың қауіпсіздігі үшін қажетті бейнебақылау жүйесімен қамтамасыз ету, кезең-кезеңімен 12 жылдық жалпы орта білім беруге көшу, халықаралық стандарттағы білімді бағалауды енгізу, оқушы мен оқытушының оқу жүктемесін қысқарту – бұл  жастарды отансүйгіштікке, тіл тапқыштыққа, жасампаздыққа, қойылған мақсаттарға қол жеткізуге тәрбиелейді.
Мені басшы ретінде қуантатыны, ең төмен еңбекақы төленетін жұмысшыларға олардың еңбегіне төлемақының айтарлықтай көтерілуі.
Біз Елбасы жолдауын толықтай қолдаймыз және жолдаудағы белгілі әлеуметтік сала, спорт пен дене шынықтыру саласындағы негізгі  ережелерді іске асыруға қолдан келгенше үлес қосуға дайынбыз. Атап айтқанда, біздің ұжымның міндеті – еліміздің чемпиондарын дайындау. Біз бұл міндетті ойдағыдай орындаудамыз және одан әрі біздің спортшылардың көрсеткіштерін жақсарту үшін барынша күш саламыз.

Руководитель КГУ «СДЮСШОР №1»                    С. Шарипов

«Bayterek Winter Kup» халықаралық турнирі

А.ж. 02-03 ақпанда Астана қаласында спорттық биден Астана қаласы әкімінің Кубогіне «Bayterek Winter Kup» халықаралық турнирі өткізілді. Жарысқа әлемнің 13 елдерінен 400 жұп қатысты.
Жарыс қорытындысы бойынша Астана қаласы әкімінің Кубогі иегері болып «S-Danz» би клубының жұбы Джамбурбаев Арыстан-Алдабергенова Диана табылды.
Әлемдік WDSF сериясының әртүрлі категорияларындағы жеңімпаздары: Мәскеу қаласының бишілері Панасюк А. – Шпигель Д. (St),  және Эстония бишілері Городилов К.-Бергманова Д. (La).
 Турнир  Астана қаласы әкімдігінің қолдауымен ұйымдастырылды, бас серіктесі - «Евразия Групп Казахстан» - ауыл шаруашылығы техникасы мен гольф алаңдарына арналған техниканы жеткізуші ірі компания, Қазақстандағы «Джон Дир»    ресми  дистрибьюторы.

05022019 004

05022019 005

05022019 006

Көркем гимнастикадан жастар арасындағы ҚР Чемпионаты

Ү.ж. 28 қаңтар - 02 ақпан аралығында «Думан» спорт кешенінде көркем гимнастикадан жастар арасындағы ҚР Чемпионаты  өткізілді.
 Спорт  шеберлері мен спорт шеберлігіне үміткерлер жеке бағдарлама   және топтық жаттығуларда жарысты.

Толығырақ: Көркем гимнастикадан жастар арасындағы ҚР Чемпионаты

Новогодние веселые старты

29 декабря 2018 года в здании КГУ «СДЮСШОР №1» акимата города Астаны проводились новогодние веселые старты для юных спортсменов отделения спортивной гимнастики. Организовали его   тренеры – преподаватели: Гончарук О.М., Латынина В.Н., Султанова С.В., Жармаганбетов А.С.
    Дети оформили спортивный зал новогодними плакатами и рисунками, организовали флэш-моб, звучали новогодние песни, дети танцали, а праздник закончился чаепитием!

03012019 004

03012019 005